Polityka prywatności

Właścicielem strony internetowej www.naszdentysta.pl jest -Nasz Dentysta Sp z o.o / Oliwia Ruiz-Stachurska, która jest administratorem Twoich danych osobowych.

Przyjęliśmy niniejszą Politykę prywatności, która określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje gromadzone przez www.naszdentysta.pl, a także podaje powody, dla których musimy gromadzić określone dane osobowe o Tobie. Dlatego przed rozpoczęciem korzystania z witryny www.naszdentysta.pl należy zapoznać się z niniejszą Polityką prywatności.

Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się do zagwarantowania ich poufności i bezpieczeństwa.

Gromadzone przez nas dane osobowe:

Kiedy odwiedzasz stronę www.naszdentysta.pl, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej i niektórych zainstalowanych plikach cookie na Twoim urządzeniu. Ponadto, podczas przeglądania Witryny, gromadzimy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które użytkownik przegląda, jakie strony internetowe lub wyszukiwane hasła skierowały użytkownika do Witryny oraz w jaki sposób użytkownik wchodzi w interakcję z Witryną. Te automatycznie zbierane informacje określamy mianem "Informacji o urządzeniu". Ponadto możemy gromadzić dane osobowe przekazane nam przez użytkownika (w tym między innymi imię, nazwisko, adres, informacje dotyczące płatności itp.

Dlaczego przetwarzamy dane użytkowników?

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klientów, w związku z czym możemy przetwarzać tylko minimalne dane użytkowników, tylko w zakresie absolutnie niezbędnym do utrzymania strony internetowej. Informacje zbierane automatycznie są wykorzystywane wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć i tworzenia informacji statystycznych dotyczących korzystania z witryny. Te informacje statystyczne nie są w żaden inny sposób agregowane w sposób umożliwiający identyfikację konkretnego użytkownika systemu.

Użytkownik może odwiedzać witrynę bez podawania nam swojej tożsamości lub ujawniania jakichkolwiek informacji, na podstawie których ktoś mógłby zidentyfikować go jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak użytkownik chce korzystać z niektórych funkcji witryny lub chce otrzymywać nasz biuletyn lub podać inne dane, wypełniając formularz, może podać nam swoje dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto zamieszkania, organizacja, numer telefonu. Użytkownik może zrezygnować z podawania nam swoich danych osobowych, ale w takim przypadku może nie być w stanie korzystać z niektórych funkcji witryny. Na przykład, użytkownik nie będzie mógł otrzymywać naszego biuletynu ani kontaktować się z nami bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy, którzy nie są pewni, jakie informacje są obowiązkowe, mogą skontaktować się z nami za pośrednictwem naszdentystazgora@gmail.com.

Prawa użytkownika:

Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, przysługują Ci następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi:

Prawo do informacji.

Prawo dostępu.

Prawo do sprostowania danych.

Prawo do usunięcia danych.

Prawo do ograniczenia przetwarzania.

Prawo do przenoszenia danych.

Prawo do sprzeciwu.

Prawa związane ze zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji i profilowaniem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych.

Ponadto, jeśli użytkownik jest mieszkańcem Europy, zwracamy uwagę, że przetwarzamy jego dane w celu realizacji umów, które możemy z nim zawrzeć (na przykład w przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem Witryny) lub w inny sposób w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych wymienionych powyżej. Ponadto należy pamiętać, że dane użytkownika mogą być przekazywane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Łącza do innych witryn internetowych:

Nasza witryna internetowa może zawierać łącza do innych witryn internetowych, które nie są naszą własnością ani nie są przez nas kontrolowane. Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za takie inne strony internetowe lub praktyki stron trzecich w zakresie prywatności. Zachęcamy do zachowania świadomości po opuszczeniu naszej witryny i zapoznania się z oświadczeniami o ochronie prywatności każdej witryny, która może gromadzić dane osobowe.

Bezpieczeństwo informacji:

Zabezpieczamy informacje podawane przez użytkownika na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Utrzymujemy rozsądne administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych pod naszą kontrolą i nadzorem. Nie można jednak zagwarantować transmisji danych przez Internet lub sieć bezprzewodową.

Ujawnianie informacji zgodnie z prawem:

Ujawnimy wszelkie informacje, które gromadzimy, wykorzystujemy lub otrzymujemy, jeśli jest to wymagane lub dozwolone przez prawo, na przykład w celu zastosowania się do wezwania sądowego lub podobnego procesu prawnego, a także gdy w dobrej wierze uznamy, że ujawnienie jest konieczne w celu ochrony naszych praw, ochrony bezpieczeństwa użytkownika lub innych osób, zbadania oszustwa lub odpowiedzi na żądanie rządu.

Informacje kontaktowe:

Jeśli chcesz skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat niniejszej Polityki lub chcesz skontaktować się z nami w jakiejkolwiek sprawie związanej z indywidualnymi prawami i Twoimi Danymi Osobowymi, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres naszdentystazgora@gmail.com.